Aminokyseliny

Potřebujete nabrat svalovou hmotu? Tak rozhodně zkuste aminokyseliny! Aminokyseliny jsou doplňkem stravy, oblíbeným především u sportovců, ale i u žen a mužů, kteří chtějí nastartovat svalový růst. Aminokyseliny jsou základní stavební prvky bílkovin a jsou velmi dobře stravitelné. Pokud chcete ochránit svoje svalstvo a podpořit svalovou regeneraci, zařaďte do svého jídelníčku aminokyseliny.

Co to jsou BCAA aminokyseliny? Jedná se o větvené proteinogenní aminokyseliny, konkrétně o valin, leucin a isoleucin. Navíc patří do skupiny esenciálních aminokyselin, což znamená, že je musíme ve stravě přijímat, jelikož si je tělo neumí samo syntetizovat. BCAA aminokyseliny zabraňují katabolismu, tedy rozpadu svalové tkáně, čímž chrání svalovou hmotu, zvyšují kvalitu a množství svalové hmoty. Vyzkoušejte fermentované BCAA Instant Iron Musles s příchutí maliny nebo BCAA drink s příchutí ananasu. 

Jasným „must have“ výživovým doplňkem je Iron Muscles glutamin, který má spoustu pozitivních funkcí na váš organismus. Glutamin je neesenciální proteinová aminokyselina, která tvoří až 60 % obsahu aminokyselin svalových buněk. Glutamin výrazně zlepšuje regeneraci svalstva, podporuje svalový růst, pomáhá vyplavovat růstový hormon, testosteron a posiluje imunitu. Slouží k prevenci produkce kyseliny mléčné ve svalech. Vyberte si sypký Glutamin v balení 250 g, 500 g nebo rovnou 1 kg. Pusťte se do toho naplno s Iron Muscles!

3 položek celkem
glutamin250
Akce Tip
Glutamin
Skladem
od 205,79 Kč bez DPH
od 249 Kč
49/250
bcaa malina250
Tip Nejprodávanější
od 329,75 Kč bez DPH
od 399 Kč
505/MAL/250
bcaa ananas250
od 329,75 Kč bez DPH
od 399 Kč
508/ANA/250