O nás

Sportovní výživa značky IRON MUSCLES
Cílem této značky je umožnit všem sportovcům, ať už profesionálům nebo začatečníkům, prvotřídní kvalitu sportovní výživy. To vše umožnit za přijatelnější ceny oproti jiným značkám. Sportovní výživa IRON MUSCLES se vyrábí v České republice za přísné kontroly kvality ze surovin pocházejících z Velké Britanie. Provádíme pravidelně kontrolu vyrobků v akreditovaných laboratořích, které lze doložit jako záruku prvotřídní kvality.
 
V nabídce také najdete stylové oblečení pro všechny, kteří chtějí vyjádřit svůj vlastní styl a odlišit se od davu. Výběr materiálů vybíráme pečlivě, abychom Vám poskytli pouze prvotřídní kvalitu.
 
premium

Kvalita

Preferujeme pouze prvotřídní kvalitu, proto suroviny máme pouze od prověřených dodavatelů, kteří nenakupují v třetích zemích jako většina českých firem.

slozeni

Složení

Na složení našich produktů se podílí profesionální sportovci, ale také vědci podle nejnovějších vědeckých studií pro maximální efektivitu produktů.

mikroskop

Čistota

Naše produkty pravidelně kontrolujeme v akreditovaných laboratořích na čistotu a kvalitu produktu. Zdraví je to nejcennější co máme, proto si potrpíme na nejvyšší čistotu a kvalitu. Výskyt dopingových látek u nás nenajdete. Chceme, aby produkty byly maximálně čisté a nepoškodili zdraví.

rychlost

Expedice

Zboží odesíláme ihned po přijetí Vaši objednávky. Poštovné máme od symbolických 65 Kč oproti jiným prodejcům. Navíc od 2000 Kč máte poštovné ZDARMA!

profesional

Zákaznický servis

Náš profesionální tým je neustále k dispozici zodpovědět Vaše veškeré dotazy. Rádi vyslechneme Vaše názory a připomínky, protože chceme se neustále zlepšovat a Vám poskytnout pouze jen tu nejlepší kvalitu a služby.