O nás

Naše cesta začala v roce 2018, kdy jsme se sami začali zajímat o sportovní výživu. Rozhodli jsme se založit značku Iron Muscles, která nabídne širokou škálu produktů, jako jsou proteinové prášky, vitamíny a minerály, aminokyseliny, spalovače tuků a stimulanty. Naším hlavním cílem je propojit kvalitní a cenově dostupné produkty pro všechny sportovce a nadšence, abychom pomohli naplnit jejich sportovní ambice.

Sportovní výživa Iron Muscles se vyrábí v České republice za přísné kontroly kvality ze surovin pocházejících z Velké Británie. Provádíme pravidelně kontrolu výrobků v akreditovaných laboratořích, které lze doložit jako záruku prvotřídní kvality.

Od založení značky se množství našich zákazníků značně rozrostlo. Této důvěry si velmi vážíme, a proto se stále snažíme naše standardy zvyšovat. Nabídku rozšiřujeme o řadu sportovního oblečení a snažíme se být ekologicky udržitelnou společností. Využíváme recyklovatelné materiály jako například již použité kartonové krabice, papírový balící papír apod. V naší firmě dbáme také na minimalizaci zbytečného odpadu.

Motivační frázi „nikdy se nevzdávej“ si bereme k srdci. Nikdy se nevzdáme možnosti dodávat na trh kvalitní produkty za rozumné ceny a podporovat tak všechny milovníky sportování a fitness. Těšíme se až budeme moct naše produkty dodat i vám!

 Výdejna v Chocni

Po dohodě můžete navštívit naši prodejnu, kde si můžete osobně vyzvednout produkty z našeho e-shopu. Nezapomeňte si předem domluvit termín, protože naše otevírací doba není úplně pravidelná.

Adresa výdejny: Pardubická 283, Choceň 565 01

Zakládáme si na prvotřídní kvalitě

premium

Kvalita
Preferujeme pouze prvotřídní kvalitu, proto suroviny máme pouze od prověřených dodavatelů, kteří nenakupují v třetích zemích jako většina českých firem.

slozeni

Složení
Na složení našich produktů se podílí profesionální sportovci, ale také vědci podle nejnovějších vědeckých studií pro maximální efektivitu produktů.

mikroskop

Čistota
Naše produkty pravidelně kontrolujeme v akreditovaných laboratořích na čistotu a kvalitu produktu. Zdraví je to nejcennější co máme, proto si potrpíme na nejvyšší čistotu a kvalitu. Výskyt dopingových látek u nás nenajdete. Chceme, aby produkty byly maximálně čisté a nepoškodili zdraví.

rychlost

Expedice
Zboží odesíláme ihned po přijetí Vaši objednávky. Poštovné máme od symbolických 65 Kč oproti jiným prodejcům. Navíc od 1000 Kč máte poštovné ZDARMA!

profesional

Zákaznický servis
Náš profesionální tým je neustále k dispozici zodpovědět Vaše veškeré dotazy. Rádi vyslechneme Vaše názory a připomínky, protože chceme se neustále zlepšovat a Vám poskytnout pouze jen tu nejlepší kvalitu a služby.