Spolupráce

Vydělávej s námi !!!

Partnerský program nabízí skvělou příležitost pro spolupráci s naší značkou IRON MUSCLES pro všechny aktivní sportovce nebo propagátory zdravého životního stylu na sociálních sítích.

Podílej se na našem úspěchu a vydělávej spolu s námi!

Vše je založeno na principu provizní odměny, která férově odměňuje vzájemnou spolupráci. Pokud se stanete naším PARTNEREM, dostanete svůj unikátní kód s 10% slevou na celou objednávku. Vaším úkolem bude šířit ho dál mezi své přátelé, známé či fanoušky na sociálních sítí. Samozřejmě nechceme, ať nutíte naše produkty každému člověku, kterého potkáte, ale pouze těm lidem, kteří by měli zájem vyzkoušet něco s čím Vy sám máte dobrou osobní zkušenost. V momentě, kdy někdo udělá objednávku a použije váš unikátní slevový kód, Vy získate provizi 10% z prodeje. Ovšem Vy jako náš PARTNER máte slevu 20% (10% sleva na veškeré produkty + 10% provize ze všech objednávek přes Vás slevový kód).

Například Váš kamarád si objedná přes Váš slevový kód zboží za 2300 Kč, tak Vy získáte od nás 230 Kč. Při objednávce 1700 Kč máte 170 Kč na svůj účet. Všechny objednávky sečteme a vypočítáme provizi, kterou Vám kdykoliv na Vaši žádost vyplatíme. Nezáleží na počtu objednávek, stačí nás kontaktovat například na Instagramu, že chcete vyplatit svoji provizi.

Na Vaši žádost o vyplacení provize Vám zašleme screenshot obrazovky z administrace eshopu s aktuálním časem, aby jste se ujistil kolikrát byl použit Váš unikátní slevový kód a jaké byly částky objednávek.

Screenshoty pro ukázku:

Screenshot

screenshot22

 

Vaše provize (například jako na screenshotu) může vyplacena i ve formě slevy u Vaši objednávky na našem eshopu. Stačí napsat k objednávce do poznámky „Sleva z provize“ a my Vám ji přidáme k objednávce.

Tento program je vhodný zejména pro trenéry nebo pro lidi s podobnou pozici (majtelé fitness center,atd.). Většina trenérů má svoje klienty, kterým pomáhá zlepšovat kondici a překonávat jejich fyzické hranice. Věříme, že pro takové z Vás určitě nebude problém získat pěknou provizi každý měsíc. Stačí doporučit naše produkty Vašim klientům, pokud Vy sami nám věříte a jste spokojeni s kvalitou. Samozřejmě není podmínkou být trenér. Dáváme šanci každému, kdo má ambice něco dokázat.

Tato spolupráce není nijak závazná a nemusíte nás neustále propagovat nebo sdílet. Když nás nikomu nedoporučíte, nic se neděje. Ovšem nemůžete očekávat, že získáte odměnu. Tu získá jen ten, kdo je aktivní. "Bez práce přeci nejsou koláče". Nestačí také ovšem jen sdílet slevový kód, který vám vygenerujem. Očekáváme, že náš partner sám vyzkouší některý z našich produktů, když chce s námi spolupracovat.

Pokud napíšete svůj slevový kód přímo do fotky, tak tuto fotku nemůžeme zveřejnit na našem profilu. Chceme, aby všichni naši partneři  měli stejné podmínky a nikdo nebyl ve výhodě. Navíc nemůžeme vám pomáhát propagovat váš slevový kód, to musíte vy sám být aktivní. Myslíme, že je to fér pro všechny a o to nám jde. Být férový ke každému zákazníkovi nebo partnerovi, který s námi spolupracuje. 

Jsou kolem tebe lidé, které inspiruješ a kteří tě následují? Potom neváhej a zapoj se do našeho partnerského programu. Čím více budeš propagovat naši značku IRON MUSCLES, tím větší šance získat větší odměnu!

Pokud chceš i ty takto jednoduše získat odměnu, tak pojď do toho s námi !

Pokud budeš naši značku aktivně propagovat na sociálních sítích, můžeš se stát naším Ambassadorem.

Pro více informací napiš na email: info@ironmuscles.cz.