Benefity


 PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ NÁS?

Premium
 
Kvalita
Preferujeme pouze prvotřídní kvalitu, proto suroviny máme pouze od prověřených dodavatelů, kteří nenakupují v třetích zemích jako většina ostatních českých firem.
 
Složení
Složení
Na složení našich produktů se podílí jak profesionální sportovci, tak i vědci podle nejnovějších vědeckých studií pro maximální efektivitu produktů.
 
Čistota
Čistota
Naše produkty pravidelně kontrolujeme v akreditovaných laboratořích na čistotu a kvalitu produktu. Zdraví je to nejcennější co máme, proto si potrpíme na nejvyšší čistotu a kvalitu. Výskyt dopingových látek u nás nenajdete. Chceme, aby produkty byly maximálně čisté a nepoškodili zdraví.
 
rychlost
Expedice
Zboží, které je v našem e-shopu skladem odesíláme do 24 hodin po objednání. Při platbě převodem čekáme na přijetí platby, při platbě DOBÍRKOU odesíláme ihned.
 
vymena
Vrácení nebo výměna zboží
V rámci zvyšování zákaznické spokojenosti lze vrátit nebo vyměnit produkty do 30 kalendářních dní od nákupu.
Zásilka  
Cena dopravy
Poštovné máte od symbolických 59Kč, oproti jiným prodejcům. Od 1000Kč máte poštovné ZDARMA!
 
Dárek Dárky ZDARMA
Vážíme si našich zákazníků, a proto ke každému nákupu nad 500Kč si můžete vybrat dárek z naší nabídky. Dárky se pravidelně mění a je jen na Vás, který si vyberete.
 
Servis
Zákaznický servis
Náš profesionální tým je neustále k dispozici zodpovědět Vaše veškeré dotazy. Rádi vyslechneme Vaše názory a připomínky. Rádi poradíme při výběru vhodných produktu podle Vašich cílů.