Ambassador

Staň se naším
AMBASSADOREM
a získej řadu výhod.
ambasadors
 

Nerozlišujeme, zda jste sportovní nadšenec, kondiční cvičenec nebo profesionální sportovec.  Každý, kdo tvrdě trénuje, si zaslouží ocenění. Ukaž formu a přihlas se.

Jak to funguje:

Vše je založeno na principu provizní odměny, která férově odměňuje vzájemnou spolupráci.

Pokud se stanete naším Ambasadorem, dostanete svůj unikátní kód s 10% slevou na celou objednávku. Vaším úkolem bude šířit ho dál mezi své přátelé, známé či fanoušky na sociálních sítí. Samozřejmě nechceme, ať nutíte naše produkty každému člověku, kterého potkáte, ale pouze těm lidem, kteří by ocenili a měli zájem vyzkoušet něco, s čím Vy sám máte dobrou osobní zkušenost. V momentě, kdy někdo udělá objednávku a použije váš unikátní slevový kód, získáte provizi 10% z prodeje. Ovšem Vy jako náš Ambasador máte odměnu 20% (10% sleva na veškeré produkty + 10% provize ze všech objednávek přes Vás slevový kód).

Například Váš kamarád si objedná přes Váš slevový kód zboží za 2300 Kč, tak Vy získáte od nás 230 Kč. Při objednávce 1700 Kč máte 170 Kč na svůj účet. Všechny objednávky sečteme a vypočítáme provizi, kterou Vám kdykoliv na Vaši žádost vyplatíme. Nezáleží na počtu objednávek, stačí nás kontaktovat například na Instagramu, že chcete vyplatit svoji provizi.

Na Vaši žádost o vyplacení provize Vám zašleme screenshot obrazovky z administrace eshopu s aktuálním časem, aby jste se ujistil kolikrát byl použit Váš unikátní slevový kód a jaké byly částky objednávek.

Screenshoty pro ukázku:

Screenshot

screenshot22

 

Vaše provize (například jako na screenshotu) může vyplacena i ve formě slevy u Vaši objednávky na našem eshopu. Stačí napsat k objednávce do poznámky „Sleva z provize“ a my Vám ji přidáme k objednávce.


Jednoduše – čím vícekrát se kód použije, tím více peněz či produktů pro vás. Samozřejmě nechceme po Vás, ať nutíte naše produkty u každého příspěvku na instagramu nebo svým známým ve fitku. Sdílíte nás pouze tehdy, kdy Vy sami uznáte za vhodné.

Bonusy navíc:
 • Při první objednávce od nás dostanete ZDARMA:
        1000g  Whey proteinu s libovolnou příchutí
        + vzorky všech ostatních proteinů
        1 tričko nebo tílko dle vlastního výběru
 • Sleva 10% na každou objednávku při použití Vašeho kódu ( i pro Vaše známé, přátele, fanoušky)
 • Každý měsíc 1000Kč na útratu dle vlastího výběru na našem eshopu (po 3 měsících navýšení na 2000 Kč)
 • Veškeré oblečení pro vlastní potřebu za 50% prodejní cenu
 • Propagaci vašeho profilu na sociálních sítích
 • Být součástí týmu, který uvádí na trh revoluční značku
 • Možnost podílet se na výběru nových produktů
 • Flexibilita - pracujete kde chcete a kdy chcete
 • Pokud budete hodně aktivní a přínosem pro naší značku, tak lze se domluvit na vyšších odměnách.
Požadujeme:
 • Musíte být starší více než 18let
 • Pravidelně nás propagovat a označit (minimálně 3x týdně)  na Instagramu (příspěvky, mystories) nebo Facebooku
 • Propagace  se musí týkat našich produktů nebo oblečení.
 • Pokud vyhlásíme soutěž aktivně ji sdílet na svých sociálních sítích.

 

Pomůžeme Vám se více zviditelnit na sociálních sítích, ale očekáváme to i od Vás také. Chceme ukázat všem, že patříme mezi špičky na českém a slovenském trhu.

Tyto výhody nejsou veřejně přístupné a jsou nabízeny výhradně vybraným osobám. Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme rádi, když nám napíšete odpověď. Vybíráme pouze z několika lidi, kteří splňují naše požadavky a očekávání. Pokud máte jakýkoliv dotaz nebo připomínku, neváhejte nás kontaktovat na Instagramu.

Budeme se tešit na případnou spolupráci.

ruce_small